Susisiekime

Susisiekime

Janonio g. 12, LT-35101
Panevėžys, Lietuva


Baltymai maisto produktams ir pašarams

Kviečių glitimas yra kokybiškas baltymas, pasižymintis unikaliomis viskoelastinėmis savybėmis. „Amilinos“ gaminami vadinamojo gyvojo kviečių glitimo produktai yra modernios kviečių atrankos rezultatas. Mūsų glitimas ypač vertinamas malimo ir kepimo pramonės šakų.

Kodėl verta rinktis glitimą?

Sumaišytas su vandeniu sausasis glitimas atgauna savo originalias savybes – greitai tampa lipnia, tąsia tešla, idealiai tinkančia kepti. Glitimo kvapas ir skonis yra beveik neutralūs, spalva – kreminė, jis gerai sugeria vandenį ir puikiai išlaiko savo kokybę.

„Amilina“ taip pat siūlo tirpiųjų ir netirpiųjų skaidulų, kurios taip pat naudingos dėl savo nepriekaištingų mitybinių ir technologinių savybių.

Mes išmanome glitimo gamybą

„Amilina“ gamina vadinamąjį gyvąjį (angl. vital) kviečių glitimą maisto ir pašarų pramonei.

Kviečių sudėtyje yra tirpiojo albumino, mikroelementų ir kitų itin naudingų medžiagų. Grūduose taip pat yra mažesnio, B dydžio krakmolo granulių, kurių kaip tokių negalima atskirti. Mūsų gamyboje perteklinis vanduo išgarinamas ir paviręs B tipo krakmolas tampa sirupu. Sirupas yra puiki ir ekonomiška žaliava fermentacijos pramonei.

Itin maistingas pašaras gaunamas sumaišius sirupą su sausomis sėlenomis, šią masę išdžiovinus ir pavertus granulėmis. „Amilina“ gamina granuliuotą pašarą, kurio sudėtyje yra 16 proc. albumino. Tai idealus visavertis pašaras galvijams, pienui ir mėsai auginamiems gyvuliams. Šiuolaikiški pieno ūkiai mūsų pašarus sėkmingai naudoja ir džiaugiasi aukšta pieno išeiga ir atitinkamai mažesnėmis pieno produktų kainomis.

„Amilinos“ gaminamas pašaras tiekiamas ūkininkams ir kitiems vartotojams tiesiogiai arba per platintojų tinklą.

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų gaminius, apsilankykite „Roquette“ interneto svetainėje.